hlavička
Uvodní stránka > Produkty > Podnikový paging >

PODNIKOVÝ PAGING A PAGERY

Podnikový paging je radiokomunikační zařízení, které slouží k předávání zpráv pomocí malých kapesních přijímačů, vybavených obvykle LCD displejem pro zobrazení předávané zprávy.
Jedná se o vyzkoušenou, velmi spolehlivou a cenově nepříliš náročnou technologii, která se hodí pro celou řadu podnikových aplikací.
Pagingový systém sestává obvykle z pagingové ústředny, základnového vysílače (ten může být zabudován do ústředny) s pokojovou nebo venkovní anténou a pagerů pro příjem zpráv. Pagingová ústředna se často připojuje k telefonní ústředně, aby bylo možné zprávy odesílat ze všech telefonních přístrojů v rámci podniku. Je také možné propojit paging s počítačovou sítí a odesílat zprávy ze všech stanic LAN, nebo připojit k ústředně spínací kontakty pro odeslání předprogramované zprávy na určité pagery. V některých případech se pagingová ústředna propojuje s různými dalšímy systémy, jako zabezpečovací signalizace, požární signalizace, hotelové IT systémy, výrobní linky apod. pro automatizované předávání zpráv a hlášení.

PAGINGOVÉ VYSÍLAČE A ÚSTŘEDNY

TE100 vodorovně

Apollo TE100
Přenosné pagingové vysílače pro univerzální využití. Podle typu mají 1, 4 nebo 8 tlačítek, kterým se přiřadí čísla pagerů a texty zpráv. Po stisknutí se odešle zpráva na pager nebo skupinu pagerů.
Vysílače řady TE100 mají také vstupy pro alarmové kontakty, které umožňují odeslání zprávy při aktivaci vstupu. Toho se často používá při přenosu stavových hlášení z různých strojů a zařízení.
TE100 se také spolu s vhodným pagerem často používá jako bezdrátový zvonek s velkým dosahem pro přivolání nočních vrátných, recepčních, skladníků apod.
Tyto vysílače lze používat jako přenosné, nebo je lze pevně uchytit např. na stěnu, nebo jiné vhodné místo.
Lze je použít jako náhradu za pagery Jablotron.

pagingová ústředna Apollo TE310

Apollo TE310
Pagingová ústředna se zabudovaným vysílačem, zvláště vhodná pro restaurace, kde se používá pro přivolání číšníků do kuchyně. Kuchař má tak možnost informovat obsluhující personál ihned, jakmile je jídlo připraveno.
Má velmi výhodnou cenu a panel s 16 tlačítky a jmenovkami pro jednotlivé pracovníky.

Obvyklí uživatelé: restaurace, malé hotely, malé podniky, autoservisy

pagingová ústředna Commtech MAXPage

Commtech MAXPage
Pagingová ústředna se zabudovaným vysílačem v desktopovém provedení, pro menší až střední aplikace.
Za zajímavou cenu nabízí mnoho funkcí jinak obvyklých až u mnohem dražších zařízení.
Obvyklé aplikace: odesílání zpráv z vrátnice, dispečinku, z telefonu, z počítačové sítě i sepnutím jednoho ze 4 kontaktů.

Obvyklí uživatelé: hotely, autoservisy, menší průmyslové podniky, zdravotnická zařízení, lázně, logistická centra.

pdfprospekt ke stažení zde

 

 

pagingová ústředna Commtech INTELPage IP

Commtech INTELPageIP
Víceúčelová pagingová ústředna se zabudovaným vysílačem, s možností odesílání zpráv především, ale nejen, z počítačových sítí. Obsahuje rozhraní Ethernet, RS232c pro připojení k výpočetním prostředkům.

Obvyklé aplikace: podnikový paging, dohled nad servery, mobilní e-mail na pageru

Obvyklí uživatelé: průmyslové podniky, správci IT sítí

pdfprospekt ke stažení zde (AJ)

 

 

Sestava modulů systému Commtech Fusion

Commtech Fusion
Zcela nový, velmi moderní messagingový systém od australské firmy Commtech Wireless, založený na Linuxu a IP platformě a umožňující vzájemné propojení hlavních současných komunikačních technologií: webu, e-mailu, gsm a pagingu. Sestává z řady modulů - Centrálního, Telefonního, GSM, Alarmového, Vysílacího. Zprávy generované z webové stránky, e-mailem, sepnutím kontaktu, telefonicky, z DECTového sluchátka, pomocí SMS atd. je možné odesílat na pagery, mobilní telefony, DECTové telefony, e-mailové adresy, zobrazit na webové stránce apod. Pro případ nedosažitelnosti příjemců má bohaté možnosti eskalace poplachu na další uživatele a skupiny

pdfprospekt ke stažení zde (AJ)

 

 

Pagingová ústředna Multitone i-Page

MULTITONE i-Page  NOVINKA
Pagingová ústředna se zabudovaným vysílačem 0,5-5Wattů především pro různé průmyslové aplikace. Umožňuje odesílání zpráv pomocí seriového rozhraní RS232c, dále pomocí 14 vstupů pro spínací kontakty a díky ethernetovému rozhraní také pomocí webového formuláře.
Jde o zařízení s mnoha funkcemi za rozumnou cenu.
Nastavuje se přes webové rozhraní v českém jazyce.

pdfprospekt ke stažení zde (AJ)

 

 

pagigová ústředna Multitone Access 3000 Compact Plus

MULTITONE ACCESS 3000 Compact Plus
Pagingová ústředna v desktopovém provedení. Ekonomické varianta systému ACCESS 3000 se všemi nejdůležitějšími funkcemi již v základní verzi. Umožňuje dále rozšiřovat pomocí veškerých modulů systému ACCESS 3000 a tím i doplnit veškeré funkce a možnosti tohoto vyspělého systému

pdfprospekt ke stažení zde (AJ)

 

 

pagingový systém ACCESS 3000

MULTITONE ACCESS 30002 >>>
Druhá generace patrně nejpropracovanějšího a nejdokonalejšího pagingového systému, jaký byl kdy vyvinut pro potřeby podniků a organizací.

Modulární systém s bohatou škálou funkcí a možností výstavby i velmi rozsáhlých sítí. Telefonní rozhraní, alarmová hlášení, odesílání e-mailů aj.

pdfprospekt ke stažení zde (AJ)

 

Pagery

pager Daviscomms Bravo 502

Daviscomms Bravo 502
Pager s numerickým displejem, zvukovou a vibrační signalizací. Umožňuje zobrazit číslo telefonní linky, na kterou je potřeba zavolat, popřípadě smluvený číselný kód. Vhodný například do restauračních zařízení, ale vyhovuje i normám pro prostředí s nebezpečím výbuchu a je tudíž použitelný například v rafineriích, či chemičkách.

pdfprospekt ke stažení zde (AJ)

 

 

pager Daviscomms Bravo 802

Daviscomms Bravo 800
Pager  s 4-řádkovým textovým displejem (80 znaků), zvukovou a vibrační signalizací. Má paměť pro 30 zpráv a 28 adres, takže umožňuje vysokou variabilitu při vytváření různých skupin pro příjem zpráv. Je vhodný i pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

pdfprospekt ke stažení zde (AJ)

 

 

pager Commtech 7950

Commtech 7950 NOVINKA
Nástupce modelu Commtech 7900, nejprodávanějšího pageru v Česku. Velmi odolný pager  s nastavitelným 2- nebo 4-řádkovým textovým displejem, zvukovou a vibrační signalizací. Přežil i testování trojnásobným přejetím 2-tunovým SUV automobilem.
Mimo jiné je vybaven PLL syntezátorem s možností programově nastavit přijímací kmitočet a praktickým ručním programováním základních parametrů.
Provozní doba na jednu tužkovou AA baterii nebo akumulátor je až 80 dní.
Jako zvláštní příslušenství je v případě provozu na akumulátory k dispozici nabíjecí kolébka.
pdfprospekt ke stažení zde (AJ)

 

 

pager Swissphone RE629

SWISSPHONE RE609, RE619, RE629
Řada hlasových pagerů švýcarského výrobce, využívající 5-tónovou signalizaci. Díky této vlastnosti lze tyto pagery velmi snadno integrovat do fonických rádiových sítí s vysílačkami. Jsou často používány hasičskými sbory.
pdfprospekt ke stažení zde (AJ)

 

 

pager Multitone RPR-WP

MULTITONE RPR-WP  NOVINKA - vodotěsný pager
Pager RPR-WP má krytí IP67, je tedy vodotěsný do 1m. Je tak mimořádně vhodný například pro hasiče. Je vybaven 5-řádkovým alfanumerickým displejem. Má 8 adres a paměť pro 20 zpráv po 256 znacích. Provozní doba na tužkovou AA baterii nebo akumulátor může být až 160 dnů. Umožňuje dobíjení v nabíjecím stojánku (zvláštní příslušenství).
Díky PLL syntezátoru má programovatelný přijímací kmitočet.

 

 

pager Multitone RPR750

MULTITONE RPR750
Pager RPR750 je vybaven jednořádkovým displejem pro 12 znaků. Mimo příjmu číselných zpráv umožňuje také příjem textových zpráv a příjem hovorového vzkazu. Disponuje signalizací dosahu signálu, zobrazováním času, možností volby orientace displeje pro snadné čtení, tichým provozem a pamětí na přijaté zprávy (včetně hlasových !) s časem přijetí. Přijímač se vyznačuje odolnou konstrukcí se zapuštěným displejem s horní orientací. Přijímač je napájen jednou baterií (nebo akumulátorem) typu AA (tužka) s dobou provozu cca. 1 měsíc. Standardní výbavou je spona na opasek a pojistná šňůra.
Řada RPR750 umožňuje nabíjení v nabíjecích stojanech s registrací nepřítomnosti.
Přijímač je k dispozici též v provedení pro výbušné prostředí.
pdfprospekt ke stažení (AJ)     katalogový list (AJ)

 

 

pager Daviscomms EaziTRAC2000

DAVISCOMMS EaziTRAC2000    NOVINKA !
Zcela nový pager s unikátními vlastnostmi, vhodný především pro hasiče, záchranáře a různé další specifické profese. Vedle pagingového přijímače obsahuje také GSM modul, GPS přijímač a pohybový senzor. Umožňuje automatické i manuální potvrzení přijaté zprávy. Odesílající tak má jistotu, kdo zprávu dostal a kdo akceptuje její obsah. To je výhodné například pro svolávání určitých krizových týmů (hasiči, záchranáři) při požárním poplachu, průmyslových haváriích a podobných situacích.
Přistroj zároveň obsahuje také tísňové Panic tlačítko a díky zabudovanému GPS přijímači umožňuje určení polohy přístroje a jeho uživatele.

 

 

 

Speciální Pagery

pagerový přijímač Daviscomms TMR1P

Daviscomms TMR1P
Speciální pager pro využití v telemetrii. Umožňuje dálkové ovládání různých zařízení, či přenos dat do vzdálených zařízení. Na rozdíl od datových modulů GSM je možné data přenášet paralelně na neomezené množství míst ve stejný okamžik (broadcasting)
Obsahuje rozhraní RS232c pro napojení na další zařízení, 2 výstupní kontakty pro proudovou zátěž až 2A a 6 výstupů pro zátěž max. 100mA.

Obvyklé aplikace: dálkové ovládání vzdálených zařízení, přenos dat na velkoplošné displeje, ovládání zavlažovacích systémů apod.

 

 

nástěnný pager Mercury8-Wallmount

Mercury8 Wallmount
Speciální varianta pageru Mercury8 s 8-řádkovým displejem (8x21 znaků), určená pro montáž na zeď. Slouží jako pevně umístěný terminál pro příjem různých textových zpráv. Je vhodný například pro hromadná vyrozumění obyvatelstva či pracovníků v případě různých havárií velkého rozsahu apod.

pdfprospekt ke stažení (AJ)

 

 

Bezdrátový LED displej

Pager s velkoplošným displejem LED
Přijaté pagingové zprávy zobrazuje na displeji LED. Používá se například pro zobrazení reklam, zpravodajství, informací pro zákazníky, výher v loterii. Odeslaný text mohou přijmout stovky nebo tisíce displejů najednou. Displeje je možné seskupovat do různých skupin a text odeslat všem, určité skupině, nebo jednomu konkrétnímu displeji.

Pagingové ústředny >>>

Pagery >>>

Speciální pagery >>>

ZÁKLADNÍ VÝHODY PAGINGU A PAGERŮ:

- Provoz je zcela zdarma

- Pagery neobsahují vysílač - je možné je používat i na operačních sálech a v blízkosti lékařských přístrojů

- Zprávu lze během 2 vteřin předat najednou libovolné velké skupině příjemců

- Nehrozí riziko zpoždění z důvodu přetížení veřejných mobilních sítí

- Riziko krádeže pageru je mnohem nižší, než např. u mobilních telefonů; lze je proto snáze svěřit nespolehlivým nebo cizím pracovníkům a návštěvníkům

- Jednoduchost použití - pager zvládnou používat i ti nejméně kvalifikovaní pracovníci

- Pager je mechanicky odolný a vhodný do průmyslového či jinak namáhavého prostředí

 

KE STAŽENÍ:

Paging pro nemocnice
(prospekt)

Signalizace poruch průmyslových zařízení
(prospekt)

Svolávání podnikových záchranářů při použití defibrilátoru
(prospekt)
 

spřátelené weby: www.paging.cz , www.pager.cz