NOVINKY

1.9.2016
Firma TWIG přichází s novým zajimavým produktem - tísňovým komunikátorem TWIG EMBODY. Vyniká malými rozměry a různými doplňky pro všestranné použití.

Embody_1_small

 

 

1.9.2014
Uvádíme na český trh produktovou řadu tísňových telefonů TWIG Protector finské firmy TWIG COM, určenou především pro osamocené pracovníky.

Tísňový telefon TWIG ProtectorEasy

 

 

5.4.2014
Novinka NurseTab získala na výstavě FOR SENIOR hlavní ocenění Grand Prix!

For Senior Grand Prix 2014_small

 

 

25.3.2014
Zveme vás na výstavu FOR SENIOR, která se koná na výstavišti v Praze-Letňanech od 3. do 6. dubna. Náš stánek bude v hale 6. Poprvé v ČR představíme převratnou signalizaci sestra-pacient NurseTab firmy Eurotronik s barevnými dotykovými obrazovkami do pokojů i sesteren a dlouhou řadou moderních funkcí, které žádný jiný produkt nemá!

forsenior

14.4.2013
Náš exponát, mobilní telefon pro aeniory s náramkovým tísňovým tlačítkem Maxcom MM715, získal na výstavě FOR SENIOR hlavní cenu GRAND PRIX. Potěšilo nás, že porota ocenila důležitost náramkového tlačítka pro ochranu seniorů.

ocenění Grand Prix výstavy For Senior

2.4.2013
Zveme vás na výstavu FOR SENIOR, která se koná na výstavišti v Praze-Letňanech od 11. do 14. dubna. Je součástí rodiny veletrhů FOR FAMILY a je zaměřená na výrobky a služby pro naše nejstarší spoluobčany.
Na této výstavě, které se již tradičně účastníme, budeme vystavovat bezdrátovou signalizaci pro domovy seniorů Trex a D-Trex, tísňové telefony pro sociální péči NEO a novinku v našem sortimentu, mobilní telefon pro seniory s náramkovým tlačítkem Maxcom MM715.

FOR_SENIOR_cerv


5.9.2012
Od 10. do 14. září vystavujeme v Brně na výstavě Interprotec, probíhající souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem na brněnském výstavišti. Naše expozice se bude věnovat především systému pro ochranu osamocených pracovníků EKOTEK. Máte-li čas a chuť, navštivte nás v Brně, rádi Vás uvidíme.

Bezplatnou vstupenku si můžete vygenerovat zde:
http://registrace.bvv.cz/cs/veletrhy

Jako registrační kód zadejte 3WK5YQVZ6B.

Těšíme se na Vás!
 

interprotec ikona


29.5.2012

Pager Commtech 7950 byl schválen Institutem pro ochranu obyvatelstva pro použití v rámci Jednotného systému pro varování a vyrozumění.
Tím je umožněno jeho nasazení v tomto systému a také čerpání dotací na jeho pořízení.
 

pager Commtech 7950

13.4.2012
Systém TREX D-POS pro monitoring osob se stařeckou demencí získal čestné uznání na výstavě For Senior v Praze

For Senior čestné uznání


20.3.2012

Uvádíme na trh nové komponenty pro bezdrátový signalizační systém TREX - rodinu produktů WALL. Slouží především jako nástěnné pokojové a lůžkové hlásiče a hlásiče do WC a koupelen.
 

modul ROOM


17.1.2012

Uvádíme na trh variantu tísňového telefonu pro seniory NEO pro sítě GSM. Je vhodný především do bytů, kde není k dispozici pevná linka.
 

Tísňový telefon NEO GSM


20.10.2011

Multitone WP - první vodotěsný pager
Multitone Electronics uvádí pager s krytím IP67 - plně vodotěsný. Je tak ideální do velmi náročných podmínek například hasičských sborů.
 

Vodotěsný pager Multitone WP


23.9.2011

Nová pagingová ústředna pro průmyslové aplikace i-Page
Anglický výrobce Multitone Electronics přichází s novým produktem pro bezdrátovou komunikaci především v průmyslu - pagingovou ústřednou i-Page. Umožňuje odesílat automatické zprávy spenutím kontaktu, přes seriové rozhraní RS232 a pomocí webového formuláře. Navíc v plně počeštěné verzi.
 

Pagingová ústředna i-Page

16.8.2011
Představujeme novou kapesní jednotku druhé generace pro signalizační systém TREX. Přináší řadu vylepšení - barevný grafický displej, vyšší hlasitost, vyčleněné tísňové tlačítko, integrovaný RFID přijímač a další. Zachovává si při tom praktické malé rozměry a nizkou hmotnost.

Kapesní jednotka Trex 2G

20.5.2011
Do naší nabídky zařazujeme unikátní produkt firmy Daviscomm - trojkombinaci pageru, GSM telefonu a GPS přijímače pod názvem EaziTrac2000. Jedná se o komunikátor především pro záchranáře a osamocené pracovníky, kterým hrozí nebezpečí.

komunikátor Daviscomms EaziTRAC2000

hlavička

spřátelené weby: www.paging.cz , www.pager.cz